flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Депозитний рахунок

Реквізити депозитного) рахунку територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області, призначеного для внесення застави (вартості частки майна, попередньо визначеної суми судових витрат, тощо), які будуть діяти з 03 січня 2020 року:

Отримувач: ТУ ДСА України в Запорізькій області,

р/р UA378201720355249002000001205

Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172;

ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 26316700.

В призначенні платежу необхідно вказувати:

 

Щодо порядку внесення застави.

 

Згідно зі статтею 182 КПК застава вноситься на спеціальний рахунок, визначений в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, з метою забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених? на нього обов'язків.

Відповідно до вимог пунктів 2, 5, 9 Порядку внесення коштів на спеціальний рахунок у разі застосування застави як запобіжного заходу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 15 (далі - Порядок) застава вноситься в національній грошовій одиниці на спеціальний рахунок територіального управління ДСА України, яке здійснює організаційне та фінансове забезпечення діяльності суду, який обрав запобіжний захід у вигляді застави, або апеляційного суду, який обрав такий запобіжний захід, відкритий в органах Казначейства в установленому законодавством порядку (далі - депозитний рахунок).

Депозитні рахунки - рахунки, які відкриваються в органах Державної казначейської служби України та/або установах банків для обліку депозитних сум, які з настанням відповідних умов підлягають поверненню або перерахуванню за призначенням (п.1.2. Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та зобов’язань бюджетних установ затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.04.2014 № 372).

Внесення коштів на депозитний рахунок здійснюється на підставі платіжного документа особи чи заставодавця не пізніше п'яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави.

Застава звертається в дохід держави у разі невиконання обов'язків заставодавцем, а також, якщо підозрюваний, обвинувачений, будучи належним чином повідомлений, не з'явився за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду без поважних причин чи не повідомив про причини своєї неявки. або якщо порушив інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов'язки.

Звернення застави в дохід держави здійснюється на підставі платіжного доручення територіального управління ДСА України або апеляційного суду, наданого до органу Казначейства, в якому відкрито депозитний рахунок, на який було внесено заставу.